Профспілковий санаторій "Хмільник" - краща оздоровниця 2010 року

12.11.2010

Профспілковий санаторій "Хмільник" - краща оздоровниця 2010 року

Якщо вода – джерело життя, то мінеральна вода – джерело здорового життя. Баден-Баден, Карлови Вари, Ніцца – напевно, найбільш відомі курортні зони, побудовані на цілющих джерелах. Профспілковий санаторій "Хмільник", який має не менш унікальне природне багатство, зробив впевнений крок назустріч світовому визнанню.

Санаторій був удостоєний солідної міжнародної нагороди "Краща оздоровниця 2010 року", заснованої найбільш представницькою спільнотою фахівців курортної справи - Всесвітньою Федерацією водо- та кліматолікування (ФЕМТЕК), яка об'єднала вчених та практиків Італії, Франції, Японії, Кореї, Китаю, Куби, Турції, Росії та багатьох інших країн.

Диплом переможця було вручено головному лікарю санаторію "Хмільник" Олександру Галаченку в межах Міжнародного наукового конгресу ФЕМТЕК та 63-ї Генеральної Асамблеї, що проходили у курортному місті Хамамет (Туніс) з 1 по 5 листопада.

Ця нагорода – результат тривалої та кропіткої роботи колективу по впровадженню різноманітних методів радонотерапії, удосконаленню матеріальної, лікувально-діагностичної та наукової бази. А науково-дослідницька думка у санаторії "Хмільник" не дрімає! Підтвердженням цього стала ґрунтовна доповідь, представлена на конгресі, що висвітлює нові аспекти механізму дії радону на організм.

"Участь у подібних форумах не самоціль для нас", - говорить Олександр Олександрович. "Вважаю, що це мобілізує і стимулює працювати краще у всіх напрямках. Свою планку ми постійно піднімаємо".

Тут не посперечаєшся. Високий результат – норма роботи в "Хмільнику".

На світлині: головний лікар Галаченко О.О. з дипломом переможця.