Новорічне оздоблення з настроєм!

26.12.2013

Новорічне оздоблення з настроєм!

Рік незмінно наближається до завершення, а це означає, що незабаром мисвяткуватимемо прихід чергового Нового року. Декорування і прикрашання оселі нетільки створюють радісний святковий настрій, але й надають відчуття чудес і казки.

Звісно, у кожній родині свої традиції щодо декору та стилю оформлення дому.

У профспілковому санаторії "Хмільник" щороку створюють веселу ібезтурботну атмосферу для відпочиваючих, найближчих друзів та колег. Саме з такоюметою і був проведений традиційний конкурс між відділеннями та службами на кращеноворічне оформлення корпусів. За умовами конкурсу можна було робити композиціїрізною технікою і з різноманітного матеріалу. Головне, щоб це було красиво ігармонійно. Наші співробітники відмінно впорались з завданням, прикрасили санаторійз любов'ю, щоб кожен куточок створював почуття очікування свята.

Тут була представлена справжня, втілена власноруч, казкова феєрія - казковізамки, карети, запряжені трійками коней, Снігова королева, Лускунчик та мишачийкороль, Санти, що спускаються на парашутах, затишні каміни, дотепні сніговички і дідиморози, кульки, гірлянди, ліхтарики, штучні сніжинки, скарбнички і, звичайно ж, багатосамих неочікуваних ялинок.

Роботи оцінювало компетентне журі. За найкрасивіше новорічне декоруваннякорпусів адміністрація та профспілковий комітет преміюватимуть учасників.

Щоб створити новорічні вироби власноруч, потрібно не так вже й багато інструментів і матеріалів: клей, ножиці, нитки, тасьма, мережива, яскраві ґудзики,намистини та блискітки.

 

Але найголовніше - ваше бажання, гарний настрій і творче натхнення,чого ми Вам і бажаємо напередодні прийдешнього Нового року!